top of page
Çerkezköy İletişim Merkezi Halkla İlişkiler ve İletişim Projesi

ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ - ÇERKEZKÖY İLETİŞİM MERKEZİ

Tekirdağ Çerkezköy Belediyesi “Çerkezköy İletişim Merkezi” projesi 09.03.2020 tarihinde çalışmalarına başlamıştır.

Projenin Covid-19 Pandemisinden hemen önce hayata geçirilmiş olması ile vatandaşlara tam da ihtiyaç anında “Gülümse,Dinle,Çöz” sloganıyla hizmet vermeye başlamış ve günden güne memnuniyet artışı sağlayarak hizmete devam etmektedir. 

Çerkezköy İletişim Merkezi, belediye başvuru masası, 7/24 çağrı merkezi, gezici ekipler, sosyal medya, web ve basın birimleriyle Çerkezköy vatandaşlarının istek, öneri ve şikayetlerini alır. Çerkezköy İletişim Merkezi şu cümleyle başlar: “Size nasıl yardımcı olabiliriz?”

 

Talep alındığı anda vatandaşın telefonuna giden SMS ile bilgilendirme yapılır. Başvuru numarası ile vatandaşın da takibi sağlanır. Talep alt birimler tarafından alınır alınmaz Çerkezköy İletişim Merkezi Koordinasyon Merkezi’ne iletilir. Artık bu talebin takipçisi koordinasyon merkezidir ve en geç 2 gün içerisinde müdürlüklerle koordineli şekilde vatandaşa geri dönüş yapılarak süreçle ilgili bilgi paylaşımı sağlanır.

 

Koordinasyon merkezi takibiyle müdürlüklere aktarılan taleplerle ilgili olumlu yada olumsuz geri dönüş yapılarak vatandaşa detaylı bilgi verilir.  

 

Çerkezköy İletişim Merkezi’ nin son iletişim cümlesi vatandaşa kurulur ve belediyenin vatandaş için var olduğunun altı çizilir: “Başka bir arzunuz var mı?”
 

 

Çağrı merkezi: 444 88 59

Whatsapp hattı: 0552 444 88 59

Web sitesi: www.cerkezkoy.bel.tr

Mail adresi: cerkezkoyiletisimmerkezi@cerkezkoy.bel.tr

bottom of page